chakra shakti עם שאקטי מאי

כוחן של מרכזי האנרגיה בעיצוב חיינו

 

האם אתם אוהבים מאוד צבע אדום?

האם אתם לעולם(!) לא תלבשו צבע אדום?

האם אתם בחרדת קיום?

האם אתם סובלים מהתקפי חרדות?

האם אתם סובלים ממחלות וסימפטומים שמעיקים על קיומכם?

האם אתם זורמים עם החיים בסיפוק והרגשה פנימית של שקט ושלווה?

האם מין מעסיק אתכם רוב היום?

האם חשוב לכם לקבל הכרה מינית מהסובבים?

 

את התשובות לשאלות שלעיל ולהרבה שאלות אחרות, אתם בוודאי יכולים לתת בעצמכם, אבל הסיבות לתשובות שלעיל נמצאות בשבע הצ׳אקרות (מרכזי אנרגיה), שנמצאות לאורך עמוד השדרה שלנו.

מנקודת המבט של היוגה, הגוף שלנו, המיינד שלנו, הרגשות, המחשבות, הפחדים, השמחה וכל המציאות שלנו, נוצרים, מושפעים ומשתנים כתוצאה מהאנרגיה שזורמת או לא זורמת בשבע הצ׳אקרות.

אם העולם בשבילכם הוא דבר פיזי לחלוטין, שהכל בו מוחשי ואתם לא רגילים לחוות את המציאות מבחינה אנרגטית, סביר להניח שכל מה שנאמר עד לנקודה זאת נשמע לכם הזוי לחלוטין.

מה לאנרגיה ולעצירויות שמייסרים אתכם? או לצורך האובססיבי להתלבש סקסי כדי לקבל תשומת לב או לפחד שלכם להזדקן או להינטש על ידי אהובכם? מה הקשר בין אנרגיה לאקזמה שאתם סובלים ממנה או למצבי הרוח שמשתלטים עליכם ללא הודעה מוקדמת?

רבים סבורים שכל הברברת על אנרגיות שייכת לעולם הרוחניקים, אבל אלברט אינשטיין בעצמו כבר אמר שחומר הוא אשליה והכל בעצם זה אנרגיה.

איך זה מתחבר למרכזי האנרגיה בגוף שלנו? כמות האנרגיה ואיכות האנרגיה שזורמת בגופינו יוצרים את המציאות הפיזית של כל אחד מאיתנו, מהרגע שנולדנו ועד יומנו האחרון. מה שהיוגיסטים גילו לפני אלפי שנים זה שיש דרכים לנתב את האנרגיה ולשפר את איכותה, ועל ידי כך לשנות את המציאות שלנו. במילים אחרות: מי שיכול לשלוט באנרגיה של גופו, יכול לשלוט גם במציאות שאותה אנרגיה יוצרת.

מכיוון שהאנרגיה שלנו (פראנה) היא האנרגיה שפותחת ומרחיבה את הקשר שלנו עם התודעה הגבוהה, ככל שאנו מעצימים את האנרגיה בגוף האנרגטי שלנו כך מתרחבת יכולת ההכלה שלנו לתודעה, שהיא מעבר לתודעה הישרדותית שרוב האנשים כלואים בה.

 

חוכמת הצאקרות כוללת:

  • הבנה וידיעת האנרגיה שזורמת בכל שבעת מרכזי האנרגיה בגופינו.
  • רכישת כלים לשליטה ואיזון האנרגיה לפי צרכינו דרך נשימות וצלילים.
  • העלאת האנרגיה בגוף האנרגטי להרחבת התודעה מעבר למיינד המצומצם.
  • שימוש בידע הצ׳אקרות כדי להבין אנשים אחרים סביבנו ואת הקשרים שלנו איתם.

 

בקישור הנפלא הזה תוכלו לראות איך איך תדרים של צלילים, שהם אנרגיה טהורה ללא חומר, שוברים כוס יין:

 

אם אנרגיה יכולה להשפיע בצורה כל כך חזקה על חומר כמו זכוכית, ולהביא אותה לידי שבירה, אתם יכולים לתאר לעצמכם מה אנרגיה עושה בכל רגע נתון להוויה הפיזית והרוחנית שלנו.

 

אם אתם מעוניינים להעמיק לתוך הידע העתיק של הצ׳אקרות, ולהתחיל לשנות במודעות את המציאות שלכם, אתם מוזמנים להצטרף לסדנאות שאני מעבירה בנושא.

אין צורך לקחת את כל הסדנאות אם אין ביכולתכם. כל סדנה של צ׳אקרה עומדת בפני עצמה.

 

צ׳אקרה ראשונה עוסקת בפחדים הקשורים לקיום כלכלי, התקפי חרדה, השמנת יתר, בעיות בעצמות, עייפות כרונית, דיכאון ועוד.

 

הצ'אקרה השניה היא הצ'אקרה של מיניות, אינטימיות ויצירתיות. צ׳אקרה שניה מכילה את התשוקות שבתת מודע שלנו , בעיקר תשוקות מיניות. זאת הסיבה שמאוד קשה להעלות את התודעה מעבר לצ׳אקרה השניה.

 

צ׳אקרה שלישית שולטת על: ביטחון עצמי, כוח רצון, קבלה עצמית, כושר מנהיגות, אינטואיציה, עצב, מערכת העיכול, בעיות כבד.

 

צ׳אקרה רביעית נפלאה לאנשים שסובלים, סבלו או יסבלו מלב שבור. לחולי אסטמה, אנשים שסובלים מקשיי נשימה, אנשים שסובלים מעצב וצער כרוניים, אנשים שמושכים לחייהם בצורה שחוזרת על עצמה אנשים, חברים ובני זוג לא רצויים.

 

הצ׳אקרה החמישית היא מרכז האנרגיה דרכו אנו מבטאים את עצמינו בחיי היום יום ומתקשרים עם אחרים. נשים רבות סובלות מחוסר איזון בבלוטת התריס שממוקמת בצ׳אקרה החמישית.

 

הצ׳אקרה השישית – החיבור לתודעה הקוסמית. איך האישיות שלנו נוצרת? כלים לשינוי צדדים באישיות שלנו להפחתת הסבל האישי. ראיית המציאות מהתודעה הגבוהה.

 

המפגשים הבאים:

צ׳אקרה 4   10/6 13:00-17:00

צ׳אקרה 5   24/6 13:00-17:00

תאריכים למפגשים נוספים יפורסמו בקרוב

 

 

 

מחיר רגיל: 250 ש״ח

מחיר הנחה למנויים: 200 ש״ח

יש להירשם מראש בקבלה או בטלפון בכרטיס אשראי: 03-6296661

אתם מוזמנים לקרוא את המאמרים והפוסטים שאקטי מאי
10 טיפים: כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים קורס להכשרת מורי יוגה
אם עדיין לא הייתם אצלנו, מלאו את פרטיכם וקבלו שבועיים היכרות חינם