פראנה יוגה קולג' מעמיד את העולם הרוחני של היוגה לפני הפן העסקי בסדר העדיפויות שלו (זאת למרות שההיבט העסקי מחויב המציאות ב"עולם האמיתי"). מסיבה זו האנרגיה והאווירה בפראנה יוגה קולג', כמו גם שמירת הרמה הגבוהה ביותר של התרגול, עומדים בראש מעיינינו. לא נוכל לעשות זאת בלעדיכם.

אנא קחו לתשומת הלב את הקווים המנחים המופיעים למטה. אלה יסייעו בשמירת הסטנדרטים הרוחניים הגבוהים של תרגול היוגה בפראנה יוגה קולג':

 •  אנא הגיעו אל השיעור לפחות 10 דקות לפני תחילתו וכך תימנעו מאיחורים. מאחרים לא יורשו להיכנס לשיעור, מכיוון שזה מפריע מאוד למורה וליוגים האחרים המשתתפים בשיעור. לכן מומלץ להגיע לשיעור כמה דקות לפני תחילתו, כדי להתחיל את התרגול ברוגע ובשלווה.
 • מנויים שמשריינים שיעור מראש חייבים להגיע עד חמש דקות לפני תחילת השיעור. לאחר מכן אנו שומרים לעצמינו את הזכות לתת את המקום השמור לתלמידים אחרים.
 • אין לצאת אשיעור לפני סיומו. אם אתם יודעים מראש שתיאלצו לצאת מוקדם, אנא המנעו מלהיכנס לשיעור.
 • אנא הימנעו מאכילה שעתיים לפני תחילת השיעור. את תנוחות היוגה עושים על בטן ריקה. אם בכל זאת אתם רעבים וחייבים לאכול משהו, עדיף לאכול תפוח.
 • אנא הימנעו מלבישת מכנסיים קצרים מדי, העלולים לחשוף מקומות אינטימיים במהלך האסאנות השונות. מכנסיים ארוכים הם האידיאלים לתרגול יוגה, אך אם בכל זאת אתם מעוניינים במכנסיים קצרים, עליהם להיות צמודים ובאורך הברך לפחות. כמו כן אין ללבוש חולצות בטן חשופות או חזיות ספורט.
 •  אנא הימנעו מהגעה לשיעור ללא תחתונים או מלבישת תחתוני חוטיני, שעלולים לגרום לכם להיראות ערומים לגמרי בשעה שהמכנסיים נמתחים במהלך האסאנות (תנוחות היוגה).

טייץ חוטיני

רכישת מנוי לשיעורי יוגה

 

לתלמידים חדשים שאף פעם לא לקחו שיעורי יוגה במרכז ניתן מנוי היכרות חינם ללא התחייבות להמשך פעילות עם סיומו. מינוי ההיכרות הוא רק לתושבי הארץ ולא לאנשים שחיים בחו״ל ומבקרים בארץ. (נודה לכם על כנותכם בעניין). אין להאריך את תוקף המינוי מעבר לחודש!

השתתפות בשיעורים כרוכה בתשלום,ֿ ניתן לשלם עבור שיעור בודד או לרכוש מינוי, עפ״י המחירון של פראנה יוגה קולג׳.

המנוי כולל את השיעורים וההטבות הבאים:

 • שמירת מקום בשיעורים מראש, באמצעות האתר או אפליקציה.
 • מזרן יוגה לשיעור
 • שיעורי יוגה
 • שיעורי פראניאמה (תרגול נשימות)
 • שיעורי מדיטציה
 • הנחה על סדנאות
 • לא כולל שיעורי יוגה עם צלילים חיים ומרפאים שהם בתשלום
 • לא כולל הילינג סאונד – סשן בתשלום.
 • פראנה יוגה קולג׳ שומרת לעצמה את הזכות לשנות את הרשום בעמוד זה על דעת עצמה וללא הודעה מוקדמת.

 

תנאי שימוש למנויים

 1. המינוי הינו אישי ואינו ניתן להעברה.
 2. מנויים יכולים לשריין מקום מראש בשיעורי היוגה, באמצעות האתר או האפליקציה.
 3. שמירת מקום בשיעור ואי הגעה אליו פוגעת במנויים אחרים, לכן במידה ונרשמתם לשיעור ואינכם יכולים להגיע אליו, יש לבטל את ההשתתפות בשיעור באמצעות האתר או האפליקציה.
 4. מקומו של המנוי בשיעור יישמר עד 5 דקות לפני מועד תחילת השיעור, ואם עד אז המנוי לא הגיע, יועבר מקומו ללקוח אחר אשק נמצא ברשימת המתנה.
 5. מנוי אשר שריין מקום בשיעור ולא הגיע אליו במשך 3 פעמים, תיחסם עבורו האפשרות לשריין מקום בשיעורים מראש.
 6. בעלי מינוי לחצי שנה, יכולים להקפיא את המינוי פעם אחת לתקופה של עד 30 ימים. כדי להפקיא את המינוי יש לפנות אלינו בקבלה, בטלפון או במייל, ולציין את התאריכים בהם תרצו להקפיא את המינוי.
 7. בעלי כרטיסיות ובעלי מינוי לחודש ימים, אינם יכולים להקפיא את המינוי.
 8. בעלי מינוי לחצי שנה, אינם יכולים לבטל את המינוי לאחר תחילתו. הם רשאים להעביר בכסף או חינם את המנוי לאדם אחר שאף פעם לא היה במרכז. במקרה זה על הלקוח המקורי של המינוי יש להעביר את הפרטים המלאים של הלקוח אליו הוא מעביר את המינוי: שם מלא, טלפון, דואר אלקטרוני ומספר זהות.
 9. פראנה יוגה קולג׳ רשאית לבטל מינוי בשל התנהגות בלתי הולמת והפרה של כללי ההתנהגות הרשומים לעיל.

ביטול סדנאות

המבטלים השתתפות סדנה עד 7 ימים לפני מועד תחילתה זכאים להחזר כספי מלא של התשלום (ההחזר הכספי יועבר עד 14 ימי עסקים ממועד תחילתה של הסדנה).

המבטלים השתתפות בסדנה מ-7 ימים ועד יום לפני תחילת הסדנה אין החזר כספי. סכום התשלום ינתן כקרדיט לפעילויות שונות במרכז כמו שיעורי יוגה או סדנאות ששאקטי מלמדת. (לא כולל סדנאות עם מורים אורחים)

אין החזר כספי או קרדיט לביטולים מיום לפני לתחילת הסדנה והלאה.

 

אתם מוזמנים לקרוא את המאמרים והפוסטים שאקטי מאי
10 טיפים: כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים קורס להכשרת מורי יוגה
אם עדיין לא הייתם אצלנו, מלאו את פרטיכם וקבלו חודש היכרות מתנה